DÜNYAManşet Haber

Peşlerindeyiz!

 

Buradan ilan ediyoruz!

Ülkemizin milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu ve devletimizin bekasına yönelik tehdit ve saldırılar karşısında milletimizin tam bir mutabakatla yek vücut olduğu bu dönemde kamuda ayrımcılığa devam eden bürokratlar KRİPTO FETÖCÜDÜR!

Kripto Fetö’cüler zaman, zaman iş başında!
Türkiye’deki kripto fetöcülerin Pensilvanya’dan yapılan gizli talimatla AK parti düşmanlığını körüklemeyi amaçladıkları ortaya çıktı çıkıyor.

Kamu kurum ver kuruluşlarında kamufle olmayı başaran kripto fetö’cular gizli gizli faaliyetlerine devam ederken, kendileri ile mücadele eden ve kendilerini deşifre eden gazetecilerden, iş adamı ve esnaflardan hem intikam alıyor; hem de haksız yere iş adamlarına yüksek miktarda cezalar yazarak iş adamlarını AK partiden ve hükümetten soğutarak algı operasyonu yapmaya devam ediyor. Basın özgürlüğü sıfatı taşıdıkları için pek dokunamadıkları gazetecilere kendi yargı ve emniyet mensupları tarafından maddi saldırılarla itibarsızlaştırma ve sürekli yargı yoluyla para cezalarına çarptırıp mesleğinden bıktırmaya çalışmalarıdır.

Kamu kurumlarındaki bu kripto fetöcü’lerin asıl amacı ise,  AK Parti ve Recep Tayyip ERDOĞAN Vizyonunu ve Misyonunu yok etmektir!

Diğer bir hedef ise Türkiye’deki başka bir partinin güçlenmesini sağlayarak yeni adımlarla ve hedefteki partiyi yok etmek ve AK Parti’den ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatına nokta koyarak intikam almak. Hala kamu kurum ve kuruluşlarında bir çok iyi makamı işgal eden bu kripto fetö’cüler, bu makamları ve yetkilerini kullanarak, hem devlete, hem hükümete, hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, hem de bu ülkede istihdam yapan ve ülkeye para-döviz kazandıran iş adamlarına kancayı takmış ve kendilerine verilen gizli talimatı uygulamaya devam ediyor!

FETÖ  ile mücadele etmek bir Milli meseledir!

At iziyle it izinin birbirine karıştı söylentileri FETÖ mücadelesini savsaklatmaya uğratma sebeplerinden biriydi zaten!

Bu takkiyeci teröristler kendini saklamak için her türlü kılığa giriyor. 40 yıl Devletin kılcal damarlarına kadar sızan bu teröristlerle herkes aynı kararlılıkla mücadele etmeli…

Kripto Fetö’cüleri bu özelliklerinden de hemen çıkartabilirsiniz…

Tv izlemezler. TV İzleseler bile belgesel, spor ve dizi gibi programları izlerler!

Akıllı telefon kullanmazlar,

Gazete okumazlar,

Üzerlerinde kayıtlı bir şeyleri yoktur,

Toplu içine fazla girmezler, insanlarla pek konuşmazlar,

İktidar yanlısı görünürler ama hep iktidarı eleştirirler,

Çok iyi takkiyecilik yaparlar…

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu