Son Dakika

O pislik sustu!

Ekşi Sözlük kapatıldı.

 

Türkiye’deki katılımcı sözlükler arasında en fazla hakaretleri bünyesinde barındıran sitelerden biri olan Ekşi Sözlük’e erişim engeli getirildi.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan yapılan sorgulamada, Ekşi Sözlük’ün kurum kararıyla erişime engellendiği görüldü. Ekşisözlük’ten yapılan açıklamada, “Merhaba, erişim engeli konusunda bir karar olduğunu gördük ancak ayrıntısı hakkında bilgi sahibi değiliz, yetkililerden bilgi almaya çalışıyoruz. bilgi aldıkça paylaşacağız.” ifadeleri yer aldı.

AKİT GAZETESİ  “ KAPATIN ARTIK BU PİSLİK YUVASINI ! “

Ekşi sözlük için AKİT gazetesi kapatılmasını isteyerek  “ Kapatın artık şu pislik yuvasını “ başlığını atarak şu haberi yapmıştı:Deprem felaketi sonrası devlet ve millet el ele vererek yaraları sarmak için seferber olurken Ekşi Sözlük adlı bataklık yuvasının deprem süresi boyunca provakatif paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı.Bizzat Ekşi Sözlük CEO’su Başak Purut tarafından organize edilen süreçte darbe, kaos ve iç savaş çıkarmak için her türlü rezil paylaşıma imza atıldı.6 Şubat’ta meydana gelen depremin ardından Ekşi Sözlük’te tıpkı Babala Tv’deki gibi binlerce sahte yardım çağrıları paylaşıldı. Bunun yanında AFAD’ın ve devletin deprem bölgesinde olmadığı yönünde çeşitli iftiralar ortaya atıldı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu