MANŞETManşet Haber

O da talip!

 

2019 Yerel seçimi yaklaştıkça Sinop kulislerinde de partilerin aday adayları ön plana çıkmaya başladı.

İşte onlardan biri de 39 yaşında genç bir aday adayı olan Süleyman Yazıcı…

Yazıcı, çocukluğundan beri içinde tutku haline dönüşen Sinop’a hizmet sevdasını başkan seçilerek yaşamak ve yaşatmak istiyor.

Sinop’ta yaklaşık yarım asırdır faaliyet içinde olan Yazıcılar Ticaret Merkezi (YTM) Ltd.Şti. yönetim kurulu başkanlığı, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası’nda da iki dönemdir meclis üyeliği sıfatı ile Sinop’a hizmet yolunda bilgi birikimi ile katkı sağlayan genç iş insanı Süleyman Yazıcı, 2019 yılı Mart ayı içerisinde yapılacak olan yerel seçimde AK parti’den Sinop Belediye Başkanlığı için aday adayı olmayı düşünüyor.

İşi gereği sık sık seyahate çıkan Süleyman Yazıcı, gezdiği her şehirde ve gördüğü her güzelliği kafasında Sinop’a yerleştirmiş! Yani Bursa da gördüğü bir çocuk parkını, ya da Kayseri de gördüğü bir kaldırım şeklini, Eskişehir de gördüğü bir kültür eserini kafasında Sinop’un Çeşitli bölgelerine yerleştirmiş. Nasip olur da AK parti tarafından aday gösterilip seçilirse Sinop’u şehirler ile yarışa sokacak bir kent haline dönüştürmeyi arzuluyor. Genç olmasının ve iş insanı olarak vatandaşlarla birebir, yüz yüze her daim iç içe olmasının avantajını, AK parti’nin aday göstermesinde önemli faktörlerden biri olabileceği de Yazıcı’nın umutları arasında…

Genç iş insanı Süleyman Yazıcı “Artık Sinop’ta değişimin zamanıdır

” Ben Sinop’a çok hizmetler getireceğimin öz güveni ve inancı içindeyim ” 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu