Boyabat’ın AK partili Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat şehir köprüsü üzerinde devam eden kaplama çalışmalarını yerinde inceledi.

Boyabat’ın en eski köprülerinden biri konumundaki şehir köprüsündeki çalışmalarda büyük bir aşama kaydedildiği söyleyen Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, şehir köprüsünde süren kompozit kaplama çalışmalarına eş zamanlı olarak kaldırım çalışmalarına da başlandığını belirtti.Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, öncelikle köprüde ışıklandırma sisteminin yer altına alındığını söyledi. Çakıcı; “Bölgede çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kaldırımların hazır beton ile kaplanmasına başlandı. Ardından kompozit kaplama çalışmaları yapıldı. Havaların soğuk geçmesi bir nebze de olsa işlerde bir durağanlık sağladı. Ama sağ olsun arkadaşlarımız bunu sorun olarak görmediler ve çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiler. Şuanda çalışmaların yüzde 50 si tamamlandı. İnşallah Nisan Ayı başlarında tamamı bitecektir. Yıllardır bakımsız olan Boyabat şehir köprüsü kaplama çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte yenilenerek güzel ve estetik bir görünüme kavuşacak. Bize de hemşerilerimize iyi günlerde kullanın demek düşer” dedi.

6161İÇHABR02

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

sinop güvenlik sinop güvenlik kamera sinop şömine sinop samsun şömine