MHP’den yastık projesi !

969 Gösterim 18 Ocak 2016 2:20

 

Sinop’un Türkeli İlçesi’nin MHP’li Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan, başlattığı bir proje ile ilçe halkının gönüllerini fethetti!

Başkan Özcan, İlçede 40 yılı aşkın süredir evliliklerini sürdüren çiftleri tespit ederek onları ziyaret ediyor ve bir yastık ile birlikte Kur’an ile Atatürk posterli Türk bayrağı hediye ediyor.

Bu ay 64 yıllık evliliği geride bırakan Şaban ve Hanife Yavuz çiftini ziyaret eden Türkeli Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan, her ay bir çifti ziyaret edeceklerini belirterek “Ziyaretlerimiz esnasında bizlere evlerinin kapıları yanında gönüllerini de açan ve acı tatlı hayat maceralarını anlatan çiftlerimiz, zorlu yaşam koşullarından günümüze dek, başlarından geçen olayları bazen gülerek, bazen de gözlerinden yaşlar süzülerek bizlerle paylaştılar”dedi.

Sıcak bir sohbet ortamının yaşandığı ziyarette BaşkanÖzcan, yanında getirdiği, Bir adet çift kişilik yastık ve yanında Kur’an ile Atatürk posterli Türk bayrağını Yavuz çiftine hediye etti.

Başkan Özcan ayrıca Yavuz çiftine gençlik fotoğraflarının çerçeve edilmiş şekliyle hediyesini de vermeyi ihmal etmedi.İÇHABER01İÇHABER02İÇHABER03İÇHABER04İÇHABER05

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

sinop güvenlik sinop güvenlik kamera sinop şömine sinop samsun şömine