İşin başka boyutu varmış !

1.592 Gösterim 3 Mart 2016 15:28

 

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım MAVİŞ, az önce Genel Yayın Yönetmenimiz Mete ÇAĞDAŞ’ı telefon ile arayarak, bugün yayımladığımız Boyabat’ın Dodurga köyündeki su ve Sinop-Ayancık karayolu üzerindeki sorunlar için açıklamada bulundu. Dodurga köyünde içme suyu için her şeyin hazır olduğunu belirten Milletvekili MAVİŞ,Haberiniz üzerine araştırdım Dodurga köyündeki Su sorunu Köy muhtarı istemediğinden olmuş. Yani su borularının bağlantı yapılmamasını köyün muhtarı istemiş. Demiş ki ( Kışın köyde kimse olmuyor. Soğuktan borular donar çatlama ve kırılmalar meydana gelir havalar açtığında yapalım ) Bu nedenle de bağlantı yapılmamış “dedi.

Öte yandan heyelan nedeniyle yaklaşık 23 gündür kapalı olan Sinop-Ayancık karayolu için de Karayolları genel müdürlüğü nezdinde gerekli girişimlerde bulunduğunu belirten Nazım MAVİŞ “ Allah’ın izniyle inşallah önümüzdeki hafta içerisinde hizmete açılacaktır “dedi.

 

 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

sinop güvenlik sinop güvenlik kamera sinop şömine sinop samsun şömine