MANŞETManşet Haber

İşi zor!

 

AK parti Sinop Milletvekili ve yerel yönetimler genel başkan yardımcısı Mazım Maviş,2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimde Sinop Belediye Başkanlığı için aday arayışını sürdürüyor.

CHP’nin kalesi olarak bilinen Sinop’ta, bulacağı aday ile bu efsaneyi ortadan kaldırmak isteyen AK partili vekil Nazım Maviş, aday profilini ise Hem sağdan, hem soldan oy toplayacak merkezde duracak bir aday olarak tanımlıyor.Her görüştüğü Sinopluya “ Sizce Sinop’u hangi aday ile kazanırız?”diyerek, sorusunu yönelten Maviş, bir çeşit anket’te yapmış oluyor!

Artık Sinop’ta CHP döneminin kapanma tarihinin geldiğini ve Sinopluların hizmet alarak şehirleşmek istediklerini ileri süren Milletvekili Nazım Maviş “ Öyle bir aday bulmalıyız ki her kesimden kabul görecek halkta tabanı olan bir aday olacak bu. Böyle bir profildeki aday arayışımızı aralıksız sürdürüyoruz.”dedi.

METE ÇAĞDAŞ “ BEN BAĞIMSIZ ADAY OLACAĞIM “

Öte yandan “ hiç bulamazsak seni aday gösteririz “diyerek Mete Çağdaş’a şaka yollu takılan Milletvekili Nazım Maviş’e Mete Çağdaş’da “ Yok arkadaş ben Bağımsız aday olacağım.Ve seçimi de alacağım.Unuttun mu seninle geçmişte iddiaya girmiştik.Sen bana bağımsız kazanamazsın alacağın en fazla 100 oy demiştin bende sana 3 binden aşağı oy alırsam Sinop’tan taşınır başka ile göç ederim demiştim.Hadi bakalım göreceğiz artık 100 oy mu alacağım yoksa 10 bin oy mu onu seçimde göreceğiz “diye cevapladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu