bçcek ilaçlama Ev ilaçlama pire ilaçlama istanbul böcek çlama

Gören şaşırıyor!

848 Gösterim 4 Temmuz 2018 0:28

Sinop’ta bir akaryakıt istasyonunda çalışan Nehir Turansarı, Sinop’ta ki ilk kadın pompacı olduğunu belirterek işini yapmaktan memnun olduğunu belirtti.

Pompacılık işinin ilk zamanlar kendisine zor geldiğini belirten Nehir Turansarı;“Gelen sürücüler ‘kadından pompacı mı olur’ deyip alay ediyordu. Zamanla da işimi sevmeye başladım. Şimdi çok mutluyum. Müşteriler de karşılarında bir kadın pompacı görmeye alıştı. Özellikle bayan müşteriler beni görünce çok seviniyor.” diye konuştu.

Toplumda pompacılığın erkekler tarafından yapılan bir iş olduğunun benimsendiğini belirten Turansarı,“Biz kadınlar her işin üstesinden geliriz. Bu işi de erkeklerden daha iyi yaptığıma inanıyorum. Kadın elinin değdiği her işe ayrı bir güzellik gelir.” ifadelerini kullandı.

Akaryakıt istasyonuna gelen sürücüler, “Bu işe de kadın eli değmesi gerekirdi. Kadınlar daha güvenilir olduğu için onları her işin başında görmek isteriz. Pompacılık işini kadınların erkeklerden daha iyi yapacağına inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.Bu akaryakıt istasyonuna ilk kez gelen sürücüler de kadın pompacıyı karşılarında görünce bir süre şaşkınlık yaşıyor.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir