Bugün Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri içerisinde bulunan çelenk sunumu törenine katılmayan AK parti Sinop milletvekili için yaklaşık bir saat önce yaptığımız “ NERDESİN TOKMAK?başlıklı haberimize cevap, az önce hastaneden geldi!

Tokmak’ın yoğun seçim çalışması temposu nedeniyle çalışmaktan bedenin yorgun düştüğü ve bu yüzden hastanelik olduğu belirtildi.

Akşam saatlerinde bir ziyaret sırasında kendini iyi hissetmeyen ve ardından fenalaşan AK Partili Vekil, Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik tarafından Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan Tokmak’a serum takılarak müşahede altına alındı. Partililer Tokmak’ın gün içerisinde rahatsızlığının belirtilerini fark ettiklerini, akşam saatlerine doğru rahatsızlığının arttığını söylediler. Yalnız AK partili vekil Cengiz Tokmak’ın haberimizden hemen sonra hastaneye yatması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

 

 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

sinop güvenlik sinop güvenlik kamera sinop şömine sinop samsun şömine