Sinop’un Boyabat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı.

 Edinilen bilgiye göre Boyabat istikametinden Karacaören Köyü istikametine gitmekte olan 34 EG 5145 plakalı otomobil, Sanayi Sitesi kavşağında, sanayiden çıkmakta olan bir kamyon ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile yoldan çıkan otomobil, sanayi sitesi önündeki demir bariyerlere girerek durabildi. Olay esnasında otomobilde bulunan 4 kişi yaralandı. Çevredekilerin 112 Acil Servisi’ne bilgi vermesi ile yaralılar Ambulanslarla 75. Yıl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar. Yaralılardan H.M – A.E – F.E tedavi altına alınırken, 32 yaşındaki Mustafa Efe hayatını kaybetti. Kamyon sürücüsü 33 yaşındaki R.G ise gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.İLKBUKAZA01KAZA03KAZA02

 

HABER:Davut Koçyiğit/Boyabat

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

“Feci kaza” için bir cevap

  1. kenan dedi ki:

    Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun inşallah.Benim saçlarımı hep mustafa abi keserdi.Çok iyi bir insandı güler yüzlü hayat doluydu.Esprili aynı zamanda efendi biriydi.Allah mekanını cennet eylesin.Hakkım varsa helali hoş olsun.Sevenlerine ve yakınlarına sabır diliyorum.5 ay sonra haberim oldu ve çok üzüldüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

sinop güvenlik sinop güvenlik kamera sinop şömine sinop samsun şömine