GÜNCELManşet Haber

Erken davrandı!

 

CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan 2019 yerel seçimleri öncesinde İl Başkanlığından istifa ederek Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Ayhan, “Sinop’ta tüm yönetimlerin etkin bir şekilde katıldığı yeni bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz” dedi.

Daha güzel bir gelecek ve daha güzel bir Sinop için ilk adımı attıklarını söyleyen Barış Ayhan, kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Ayhan; “2003 yılından bu yana; gerek parti içi görevlerinde gerekse yerel yönetimlerdeki görevi esnasında beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamam için fiziken yanında olamasalar da kalplerinin şuan beraber attığına inandığım Cumhuriyet Halk Partisinin her bir üyesine, Sinoplulara ve bu zorlu süreçte benden desteklerini hiç esirgemeyen aileme minnettarım” diye konuştu.

Öte yandan mevcut CHP’li Belediye başkanı Baki Ergül’ü de kendisine Belediyecilik anlamında örnek alacağını belirterek “  Eğer başkan seçilir isem Belediye Başkanımız Baki Ergül’ün tecrübelerinden faydalanmak isterim.Onun da bundan çok memnun olacağını düşünüyorum.Mevcut başkanımız Sinop için önemli projelere imza atmış biridir”diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu