Sür Manşet

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirildi

Sinop Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından Uğur Mumcu Meydanı’nda kurulan dilek kutusuna yeni yıl dileklerini yazan çocuklara hediyeleri Sinop protokolü tarafından verildi.

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen projede Uğur Mumcu Meydanı’nda bulunan çam ağacının altına yerleştirilen dilek kutusuna, yılbaşı isteklerini yazan çocuklar, Yaşlılar Evi Bahçesinde düzenlenen organizasyonla dileklerine kavuştu. Hediyelerini Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, Belediye Başkanı Barış Ayhan, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş’tan alan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.

Sinop Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisinin çocuklar için organize ettiği ‘Bir dilek bin mutluluk’ organizasyonuna katılım sağlayan herkese hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu; “Hepinizin yeni yılını saygı, sevgi ve muhabbetle kutluyorum. Yeni yıl sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. Dünyanın en güzel şeyi çocukların mutlu edilmesi. Bu anlamda Kent Konseyi Gençlik Meclisine bu güzel organizasyon nedeniyle şahsım ve sizler adına teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Erol Karaömeroğlu’nun konuşması ardından etkinliğe katılan çocuklara hediyeleri alfabetik liste halinde protokol üyeleri tarafından verildi.

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Bir dilek bin mutluluk” projesi ile Uğur Mumcu Meydanı’nda kurulan dilek kutusuna yeni yıl dileklerini atan yüzlerce çocuk, duyarlı Sinop halkının destekleri ile dileklerine kavuştu. Proje ile bu yılda Sinoplu çocukların dileklerini gerçeğe dönüştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu