1 Kasım Pazar günü yapılan genel seçimin tekrarı ile AK parti Sinop Milletvekilliği için 1.sıra aday olarak gösterilen ve 74 bin rekor oy alarak milletvekili seçilen Nazım Maviş’e İl başkanlığı tarafından soğuk karşılama!

7 Haziran seçiminde 1.sıra aday gösterilen ve bir önceki seçimde 69 bin oyu olan partinin oyunu 60 bine kadar düşürerek, Sinop Milletvekili seçilen Cengiz Tokmak’a görkemli bir karşılama yapıp, partinin etrafını şölen havasına çevirten İl Başkanı Ali Çöpcü’nün ne hikmetse 74 bin oy alarak rekor artış ile milletvekili seçilen Nazım Maviş için aynı şölen havasını gerçekleştirmemesi büyük dikkat çekti. Partililer  “ Bu büyük bir ayıp. Ne yani Nazım Maviş üvey evlat mı? Cengiz Tokmak için düzenlenen o görkemli karşılama Sayın Nazım Mavi için niçin gösterilmiyor “diyerek, il başkanı Ali çöpcü için tepkilerini dile getirdiler.

 

 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

“Bu olmadı işte!” için 3 cevap

  1. Güzel İnsan dedi ki:

    Onun Karşılamaya gösterişe hiç ihtiyacı yok Halkımız onun Nur yüzüne hayran halkımız onu 74000 bin oyla zaten karşıladı bekleyin görün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

sinop güvenlik sinop güvenlik kamera sinop şömine sinop samsun şömine