Manşet HaberYEREL

Biri Erdoğan’a anlatsın!

 

Böyle bir şey Türkiye’de olur “dedirten bir haber ile karşı karşıyayız!

Bir iş insanı ortakları tarafından 50 milyon dolar dolandırılıyor,Feci Şekilde darp ediliyor,silah zoru ile senet imzalamak mecburiyetinde bırakılıyor ve gezmediği derdini anlatmadığı siyasetçi,adliye kalmadığı halde sorununa kimse çözüm getirmediği gibi bu iş insanını öldürülmek korkusu ve endişesi ile tek başına savunmasız bıraktırılma kumpasları içerisine giriliyor.

Adalet Bakanının bilgisi var,İçişleri bakanının bilgisi var ve bir çok siyasetçinin,milletvekilinin haberi var bir tek devlet başkanı Erdoğan’ın bundan haberi yok.

OLAY ŞU…

Sinoplu iş adamı Fehmi Öztürk, ortağı Fırat Muşlu ve diğer ortakları eski AK parti Diyarbakır milletvekili yeni Gelecek Partili Cuma İçten’in de aralarında bulunduğu kişiler tarafından, 3 yıl önce kumpasa getirildiğini ve tam 50 milyon dolarlık mal varlığının elinden alındığını ileri sürdü. Büyük kumpas olayı sonrası  Fehmi Öztürk avukatları aracılığı ile Bakırköy, Çağlayan, Büyükçekmece ve Anadolu Adliyelerine, çeşitli iddiaları ile ilgili olarak tam 120 dilekçe verdi. Ancak Öztürk’ün dilekçelerinden birçoğu yargı tarafından işleme konulmadı. İş adamı Fehmi Öztürk, “Örgüt oluşturarak yağma, zorla senet alma, tehdit, şantaj ve darp” gibi çeşitli suçlardan oluşan dilekçelerinin savcılar tarafından değerlendirilmediğini öne sürdü.Kendisinin ve ailesinin mağdur edildiğini söyleyen Fehmi Öztürk şikayetçi olduğu ortağı Fırat Muşlu ve Cuma İçten ile diğer şüpheli durumundaki kişilerin, bugüne kadar ifadesinin alınmadığını ifade etti. Fehmi Öztürk, ortağı tarafından kumpasa uğratıldıktan sonra, delilli ve belgeli şikayet dilekçelerinin işleme konulmamasına anlam veremediğini söyledi.

Dolandırıldığını iddia eden ve belgeleriyle mahkemelerde davalar açan Fehmi Öztürk yaşanan olaylar sürecinde tehdit edildi. İş tehditle kalmadı dolandıran ortaklarının adamları tarafından öldüresiye darp edildi.

(Eski AK parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten,partisinden istifa edip eski Başbakan Davutoğlu’nun kurduğu gelecek partisi kurucuları arasına girdi.)

“ÖLDÜRÜLÜRSEM TEK SORUMLUSU ADALET BAKANIDIR “

Öte yandan çocuklarıyla birlikte kahvaltı yaparken saldırıya uğrayan ve feci şekilde dövülen Sinoplu iş insanı Fehmi Öztürk’ün tek gözünün kısmi olarak kör olmasına neden olan saldırgan şahıslardan Cem Özmüş adlı kişi 3 gece önce İstanbul kartal sahilinde kayalıklarda otururken motosikletli 2 kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sonucu hayatını kaybeden saldırgan Cem Özmüş’ün susturmak için öldürülmüş olabileceği ihtimalinin ağır bastığını ileri süren İş İnsanı Fehmi Öztürk “ Beni de öldürecekler. Buradan sesleniyorum eğer bir gün öldürülürsem bunun tek sorumlusu Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’dür. Onun bütün her şeyden haberi var.”dedi.

Hakkını aramak için çalmadık kapı bırakmadığını belirten Öztürk “ İçişleri Bakanının kayınbiraderinin bile bundan haberi var.Adalet Bakanının kayınpederinin de haberi var.Hepsi ile görüştüm konuştum.Önce bana hak verdiler daha sonra ise taraf değiştirdiler.Bu işin içinde devletin içinde görev alanların olduğunu düşünüyorum.Telefonumun sinyalinden bile benim nerede olduğumu tespit edebilirler.”diyerek endişelerini dile getirdi.

(Fehmi Öztürk’ü darp ettiren ve 50 milyon dolarını kurdukları kumpas ile ele geçiren  eski ortağı Fırat Muşlu)

MEDYA SESİMİ DUYURMUYOR

Öldürülmek endişesi ile yaşamını sürdüren Sinoplu iş insanı Fehmi Öztürk,hangi TV kanalına  ya da gazeteye gitse sorunun dile getirilmediğini çünkü karşı tarafın büyük meblağlar ödeyerek medyayı susturduğunu ileri sürüyor.Öztürk “ Elimde belgeler dosyalar dolusu, bilgiler dersen istemedikleri kadar.Lakin haber yapmaya gelince önce tamam diyenler sonra neler dönüyor, neler oluyorsa ani dönüş yapıyorlar ve sesimi duyurmamak için bana söz hakkı vermiyorlar.Bende sosyal medyayı kullanarak sesimi duyurmaya çalışıyorum.”dedi.

ENGİN ALTAY VE NAZIM MAVİŞ’İN ALDIKLARI MAAŞ HARAM OLSUN

Olayla ilgili olarak AK parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in duyarsız kaldığını ve kendisine hiç sahip çıkmadığını belirten Öztürk; “ Oysa adalet bakanı çok yakın arkadaşı.Bir hemşerisi olarak ondan Fehmi Öztürk’e sahip çıkmasını değil adalete sahip çıkmasını beklerdim.50 milyon dolar Dolandırıldım, darp edildim hakkımı arıyorum.Daha doğrusu adaleti arıyorum.Ama bulabilene aşk olsun.CHP gurup Başkan vekili Engin Altay da öyle bu nasıl muhalefet vekili? Vatandaşının hakkını aramayan ona sahip çıkmayan bu vekillere aldıkları maaşlar da oylar da haram olsun. “dedi.

TEK VE SON ÇAREM SAYIN ERDOĞAN

50 Milyonluk sermayesi ve parası gasp yolu ve kurulan kumpaslar ile elinden alınan İş insanı Fehmi Öztürk “ Vallahi tek ve son çarem sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan kaldı.İnanıyorum ki bu yaşadıklarımdan onun hiç ama hiç haberi yok.Ona sesimi duyurabilmek için ne yapmam gerekiyor bilemiyorum.Çünkü CİMER’e yazsam eline geçmeyecek,eğer çok yakında öldürülmez isem bir yolunu bulup önüne çıkacağım ve bütün yaşadıklarımı ona anlatacağım.Adalet bakanının,içişleri bakanının ve diğer milletvekillerinin üzerime kurulan kumpasa karşı nasıl duyarsız ve kayıtsız kaldıklarını beni tek başıma savunmasız bıraktıklarını ve canımın tehlikede olduğunu anlatacağım.”diyerek,tek umudunun artık Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu belirtti.

 

SİNOPLULAR “ CUMA İÇTEN VE FIRAT MUŞLU DERHAL GÖZALTINA ALINMALI VE YARGI ÖNÜNE ÇIKARTILMALIDIR “

Sosyal medya üzerinden yapılan haberleri ve yazışmaları okuyan Sinoplular ise iş insanı hemşerileri Fehmi Öztürk’e sahip çıkarak “ Burası muz cumhuriyeti değil.İş insanı hemşerimizin ileri sürdüğü iddiaları yabana atılır cinsten bir iddialar değil.Adı geçen şahısların derhal gözaltına alınması ve sorgudan geçirilmeleri gerekiyor.Eğer yarın öbür gün hemşerimize bir şey olursa bu vebalin altından hiçbir yetkili kurum ve siyasetçi kalkamayacaktır.Onun için adaletin derhal sağlanması gerekir “dediler.

Cuma İçten ” Abim “dediği Sinoplu İş İnsanı Fehmi Öztürk’ü kurduğu kumpas gasp darp ile 50 milyon dolar dolandırdı.

Fehmi Öztürk uzun süre saldırı sonrası hastanede tedavi gördü.Öztürk’ün  sol gözü yediği darbeler sonucu yüzde 20 görme özelliğini yitirdi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu