Manşet HaberSon Dakika

Bekliyoruz!

Sinop’ta hain FETÖ örgütü ile mücadele yapılıyor mu? Bu şehir merkezinde ve ilçelerde sık sık tartışma konusu yapılıyor.

Kimilerine göre  ülke genelinde olduğu gibi örgütün Sinop’taki siyasi ayağına dokunulmadı. Bu da kamuoyunda büyük rahatsızlık yaratıyor.

Ve yine ayrıca 2016 yılı o hain darbe girişiminden sonra kamu kurumlarında ciddi bir değişim yaşanmadı. FETÖ ile bağlantısı olduğu iddiası ile dönemin Sinop Valisi hapis yattı fakat valinin atadığı ya da görev değişikliği yaptığı kişiler ise hala makam ve mevkilerini koruyorlar. Kim bu makam sahipleri? Referansları kimlerdi?

Önümüzdeki yerel seçimler de kripto fetöcülerin seçimi provoke etmek için ciddi anlamda eylem hazırlığı içinde oldukları iddia ediliyor.

Şimdi AK parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’e soruyoruz…

2016 O hain darbe girişiminden sonra Sinop merkezinde ve ilçelerinde kaç kurum müdürü ya da vekilinin yeri değiştirildi?

Seçim bölgen Boyabat’ta FETÖ için himmet adı altında para toplayan kaç bayan gözaltına alındı adliyeye sevk edildi veya tutuklandı?

İktidarın bir milletvekili olarak, genel başkanının ölümüne mücadele ettiği hain FETÖ ile Sinop’ta yapılan mücadele ilgili ne kadar bir bilgiye sahipsin?

Ayrıca adı kurum çalışanı ile taciz olayına karışan SGK Sinop il müdürü ile yine dosyası benzer olay ile Yargıtay da bulunan İl özel genel sekreter vekili ile ilgili nasıl bir tasarruf içine girmeyi düşünüyorsun?

Tabi ki bu konu da tek sorumlu değilsin İl Başkanı Ali Çöpcü’de aynı sorularımızın muhatabı olacaktır.

HALKSESİ.COM olarak  kamuoyunun bilgilendirilmesi açısından bu sorularımıza cevap bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu