Potansiyel suçlu (!) | Halksesi.com | Sinop Haberleri ve Gündemin Merkezi
istanbul evden eve nakliyat

 

AK parti 6.olağan kongresi için Sinop’a gelen Cumhurbaşkanı ve AK parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan için Hakan Akıncı isimli vatandaş polis tarafından gözaltına alındı.

Daha önce Sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği için tutuklanan ve cezaevine konulan Hakan Akıncı bir müddet  sonra serbest bırakılmıştı.

Kendine ait sosyal medya hesabından sık sık Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere hükümet yetkilileri hakkında sert eleştirilerde bulunarak paylaşımlar yapan Akıncı,Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinop’a gelmeden bir gün önce yine sosyal medya hesabından yaptığı; “ İnsanın sevmediği ot,burnunun dibinde biter misali;Erdoğan yarın ilimize geliyor! Kara Cumartesi “diye paylaşımda bulunmuştu.Hakan Akıncı dün sabah Erdoğan’ın Sinop’taki miting öncesi polis tarafından gözaltına alındı ve Cumhurbaşkanı Sinop’tan ayrılıncaya kadar da polis gözetiminde tutuldu.

BEN NE BÜYÜK ADAMIŞIM BEE !

Hakan Akıncı,serbest bırakıldıktan sonra yine kendi sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamasında; “ Yine Reis yapacağını yaptı! Bugün benim dört polis nezaretinde gözaltında tutulmama sebep oldu! İreis bey Sinop’a geliyor diye,sabahtan itibaren polis memuru arkadaşlarla takıldık.Ben ne büyük adammışım bee! Reis Hakan Sinop’ta iken gelmem demiş belikli Emniyette benim için önlem almış.Kendi gücünüzü küçümsemeyin!Büyük makamların korkusu olabilirsiniz “diye paylaşımda bulundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir