istanbul evden eve nakliyat

Sinop Vali konut evi yalnızlığa terk edildi!

Uzun zamandır Sinop’ta görev yapan Valiler tarafından kullanılmayan konut evi için Sinoplular “ Madem kullanmayacaklar o zaman satın gitsin. Devletin evini niçin boşuna orada tutuyorsunuz ki”diyerek,tepkilerini dile getirdiler.Daha geçen yıl binlerce lira devletin kasasından harcanarak restore edilen konut evine Sinop’a gelen valilerin oturmaması büyük dikkat çekiyor!

Her gelen valinin özellikle karakum yolu üzerindeki denize sıfır ve de üstelik imar ruhsatı olmayan  devlet konut evini Valilik konut evi olarak kullanması şehirde çeşitli spekülasyonlara yol açıyor.

Vatandaşlar “  Yazık günah şu devlet malına. Eğer kullanılmayacaksa satsınlar devletin kasasına para girsin o parayı da Sinop’a başka yatırımlar da kullansınlar.Valilik konutu başka bir şey Devlet konuk evi başka bir şey.Devlet konuk evi Sinop’a misafir gelen devlet yetkililerini ağırlamak için proje edilip yapılmış bir binadır.Fakat ne hikmetse Sinop’a gelen Vali,kendi oturması gereken Valilik konutunda değil de misafir için yapılan devlet konuk evini kullanıyorlar.Artık birinden birine karar vermeliler “dediler.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir