Müthiş ön görüsü var! | Halksesi.com | Sinop Haberleri ve Gündemin Merkezi
istanbul evden eve nakliyat

Müthiş ön görüsü var!

810 Gösterim 19 Nisan 2018 12:41

Yaklaşık 40 yıldır gazetecilik ve yazarlık yapan Genel yayın yönetmenimiz Mete Çağdaş, ön görüleriyle büyük dikkat çekiyor.

Bu zamana kadar her dediği çıkan Mete Çağdaş’ın son olarak “ Erken seçim “ olacağını da bilmesi bir kez daha dikkatleri onun üzerine çekti.

Çağdaş, iki hafta önce  ( 2 Nisan 2018) yazdığı KIVAM başlıklı köşe yazısında “ Erdoğan “ Yok” diyor ama ben inatla “Var” diyorum. Ne mi? “ Erken Seçim “ diye yazarak, hükümetin “ Erken seçim” kararı alacağını iki hafta öncesinde ön görü yapan Türkiye’deki tek gazeteci oldu.

Mete Çağdaş daha önce yaptığı yorumunda da “ HDP’li Selahattin Demirbaş’ın tutuklanacağını, Meral Akşener’in MHP’den kovulacağını ve Bahçeli’nin yeniden seçileceğini yazarak, bu gelişmeleri de bilmişti. Davutoğlu’nun görevinden istifa edeceğini ve yerine Binali Yıldırım’ın geleceğini de bilen Mete Çağdaş, “ Ben sadece iyi bir araştırmacı ve gelişmeleri dikkatlice takip eden biriyim.Şimdiden de söyleyebilirim ki 24 Haziran gecesi Erdoğan yüzde 53.2 ile devlet başkanı olarak sandıktan çıkacaktır.”dedi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir