Sinop’un  Durağan ilçesinin AK Partili  Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın hasta yatağında ziyaret ettiği kişilerin bir müddet sonra hayatlarını kaybetmesi,Kılıçaslan için “ Başkan değil Azrail mübarek ! “ diye espri yapılmasına yol açtı!

Aslen imam kökenli olan AK Partili  Belediye Başkanı  Ahmet Kılıçaslan’ın hasta yatağında ziyaret ettiği  Faik Yazıcı,Recep Emek ve son olarak da  Mehmet Adıgüzel’in hayatlarını kaybettiği belirlendi.

Hastane  veya ev ziyaretlerinde hastalar ile çektirdiği fotoğraf karelerini kendine ait sosyal paylaşım sitesindeki profilinden paylaşan Durağan’ın AK Partili Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın  ağır durumdaki bir hasta ile kaldırıp hasta yatağından poz verdirerek fotoğraf çektirmesi de ulusal basına  haber olmuştu.

BAKANIN ARKASINA GEÇTİ FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ BAKAN KOLTUĞUNDAN OLDU

Öte yandan Başkan Kılıçaslan’ın  fotoğraf çektirdiği bazı hastaların hayatını kaybetmesi yanında ilginç olan bir detay da  referandum  çalışmaları esnasında Sinop’u ziyaret eden dönemin Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın tam arkasına geçerek  birlikte fotoğraf çektirmesi sonucu Bakan Bozdağ’ın adalet bakanlığı koltuğunu kaybedişi oldu.

 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir