Kefil oldu! | Halksesi.com | Sinop Haberleri ve Gündemin Merkezi
istanbul evden eve nakliyat

 

 

AK parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinop’un kasası sayılan Sinop il Özel idare genel sekreterlik yardımcılığına Boyabatlı Hemşehrisi Mehmet Demircan’ın atanmasını sağladı.

Daha önce vekaleten bu göreve getirilen Mehmet Demircan, hemşerisi Sinop milletvekili Nazım Maviş’in uğraş ve mücadelesi neticesinde Sinop il Özel idare genel sekreterli yardımcılığı görevine resmen atanmış oldu.

HALKSESİ.COM Mehmet Demircan’ın FETÖ’cü olarak bilinen ve Sinop’ta faaliyet gösteren BOYDAK isimli okula çocuğunu gönderdiğini haber yapmış hatta oturduğu devletin lojmanına kendi evi imiş gibi devletin kasasından para harcatarak özel bakım yaptırdığını da belirterek,Sinop valisi Hasan İpek’ten bu konun araştırılıp kamuoyu adına kendilerine açıklama yapılmasını talep etmişti.Ve iki gün önce yine HALKSESİ.COM Mehmet Demircan’ın 2013 yılında Afrika ziyaretine değinmiş burada çekilen fotoğraf karelerinin FETÖ’ye ait ışık evlerinden biri olup olmayacağı ile ilgili soru yöneltmiş cevap beklemişti.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken,Mehmet Demircan’ın Genel sekreter yardımcılığı görevine resmen atandığına dair haberin gelmesi.Akıllarda soru işareti bırakarak çeşitli spekülasyonlara yol açtı!

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir