istanbul evden eve nakliyat

 

Sinop merkezinde geçtiğimiz gün yaşanan motosikletli sapık haberimizle ilgili olarak Sinop il Emniyet müdürü Ercan dağdeviren bir açıklamada bulundu.Dağdeviren;”vatandaşlarımız endişe etmesin, ‘Bahsi geçen haberinizdeki iddialara  yakın bir şeyler olmuş.  Aile ile irtibat halindeyiz, konu ile ilgili çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor.”dedi.

 OKULLARIMIZDA KONTROLLERİMİZ SAĞLANIYOR

Öte yandan okullarda alınan emniyet tedbirleri ile ilgili olarak bilgi veren Dağdeviren; İl merkezimizde 8 İlkokul, 6 orta okul ve 14 Lise olmak üzere toplamda 28  Okulumuz mevcut. Emniyet olarak okullarımızda her gün, 14 Polis irtibat sorumlusu, 32 irtibat görevlisi ve 12 mobil ekibimizle çalışıyoruz.

GÖNÜLDEN GÖNÜLE MEKTUP PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren , bu konu çok hassas bir konu, benimde çocuklarım var. İl Emniyet Müdürlüğü olarak Gönülden Gönüle Mektup’ projemizle ailelere imza karşılığında mektup göndererek, bu tür hususlarda bilgilendirme çalışması yapacağız. Birkaç  gün içerisinde hayata geçirecektik ama, Şehrimizde böyle bir şeyin yaşanmasına denk geldi.”diyerek,yaşanan olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Dağdeviren Konuşmasının sonunda ise; vatandaşların gönüllerini rahat tutmalarının  altını çizdi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir