Dik duruş sergiledi! | Halksesi.com | Sinop Haberleri ve Gündemin Merkezi
istanbul evden eve nakliyat

 

AK parti Sinop Milletvekillliği için ikinci kez aday adayı olan  25.dönem Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak Sosyal paylaşım profilinden yaptığı paylaşımında,aday gösterilen arkadaşlarını tebrik ederek “şahsımızı ilgilendiren hiçbir durum AK Partimizin hedeflerinden daha önde olamaz “dedi.

İşte Tokmak’ın o paylaşımı:

Değerli kardeşlerim;
24 Haziranda yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri nedeni ile AK Partimize gönül vermiş 19 arkadaşımız ile Sinop’a hizmet için yola çıktık ve AK Partimizden aday adayı olduk.Partimizin aday belirlemede sistemi bellidir ve bu sistem dahilinde 19 arkadaşımızdan Sayın Nazım Maviş ve Sayın Ayhan Ergün 27 dönem Milletvekilliği için AK Partimizin adayı olarak belirlenmiş ve kamuoyuna açıklanmışlardır. Her iki kardeşimizi gönülden tebrik ediyorum.
Açıklamanın yapıldığı dakikadan itibaren bizlere düşen her iki adayımızın etrafında birleşme, ve AK Partimizi hak ettiği çok daha yukarılara taşımak için aralıksız çalışmaktır.
Şunu açıkça ifade ediyorum ki, şahsımızı ilgilendiren hiçbir durum AK Partimizin hedeflerinden daha önde olamaz. Bu itibarla AK Partimizde hiçbir zaman kırgınlığa ve küskünlüğe yer yoktur, olmayacaktır. Ortak hedefimiz ve inancımız 24 haziran seçimlerinde Sinop’un 2 AK Partili vekil ile TBMM’de temsil edilmesidir.
Bu duygu ve düşüncelerle aday adaylığım sürecinde desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza, yol arkadaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyor, 24 Haziran seçimlerinin İlimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir