Devlet oyunda ! | Halksesi.com | Sinop Haberleri ve Gündemin Merkezi
istanbul evden eve nakliyat

Konferans yerine kahvede kâğıt oynamayı tercih eden Erfelek kaymakamı ile düğünü tercih eden Belediye Başkanı’na tepki!
Sinop doğal Hayatı ve hayvanları koruma ve sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından ilçenin sinema salonunda düzenlenen ” hayvan hakları ve yasalar” konulu konferansa katılan vatandaşlar, İlçe kaymakamı Feremez Babat ile İlçenin CHP’li Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek’in de bu konferansa katılacağını bekledi. Çünkü dernek tarafından her ikisi de konferans için özel davet edilmişlerdi.
Fakat Konferansa ilçe müftüsü Mikail Özkan ve ilçe gençlik ve Spor müdürü Hasan Çınar katılır iken Kaymakam Feremez Babat ve Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek ise yoğun programları (!) dolayısı ile konferansa katılamadı.
İkilinin Yoğun işleri ise düğün ve kahve de kâğıt oyunu oldu!
Kaymakam Babat kahve de kâğıt oyunu oynar iken, Belediye Başkanı şimşek ise bir düğünde eğlencede idi.

Sinop doğal Hayatı ve hayvanları koruma ve sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Dr. Ayhan Özcan ise derneğin sosyal paylaşım sitesinden bir mesaj yayınlayarak tepkisini dile getirdi. Özcan yayınladığı mesajda; Konferansımıza katılma nezaketini gösteren tüm hayvan sever Arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Ayrıca Böylesine önemli bir konuyu görmezden gelen Erfelek için kanayan bir sorununa çözüm getirme çabası içindeki biz hayvan severleri yalnız bırakarak kahvede oyun oynamayı tercih eden sözüm ona büyüklerimizi de kınıyorum. Bu sorun Dr. Ayhan’ın sorunu değil bu sorun bu ilçenin sorunu. Daha ne kadar görmezden geleceksiniz yazıklar olsun ifadelerine yer verdi. Kamuoyu şimdi yetkililerin konu ile ilgili açıklamalarını merak ediyor.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir