Bulutlardan inmek lazım (!)

1.892 Gösterim 12 Ocak 2017 3:02

 

 

AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, “2002 yılından bu zaman kadar her seçimde Sinop olarak genelin üzerine ilave yaptık. Bu seferde böyle olacaktır. Referandumda yüzde 75’i hedefliyoruz” dedi.
Sinop’un her seçimde Türkiye ortalamasının üzerine yaklaşık yüzde 7 fark attığını dile getiren İl Başkanı Ali Çöpcü, referandumda yine sonucun aynı olacağını kaydetti. Çöpcü; “Şu anda teşkilat çalışmalarını ve planlarımızı yapıyoruz. İnşallah Türkiye genelinde yüzde 60-65, Sinop’ta da yüzde 75 oranını hedefliyoruz. Nasip olursa inşallah bu oranlarla Anayasanın ilgili maddeleri konusunda milletimizden onay almış olacağız. Bizim her zaman planlamamız şöyle; Biz Sinop olarak seçimlerinde Türkiye genelinde aldığımız oyun üzerine yüzde 7’lik bir ilave yapıyoruz. 2002 yılından bu zaman kadar her seçimde Sinop olarak genelin üzerine ilave yaptık. Bu seferde böyle olacaktır. Yüzde 75’i hedefliyoruz. Teşkilat olarak buna odaklandık. Tabi daha fazlası da olabilir” diye konuştu.  AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, anayasa değişikliği için Sinoplulardan geçmiş dönemlere göre daha fazla destek beklediklerini sözlerine ekledi. 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

“Bulutlardan inmek lazım (!)” için 2 cevap

  1. Gürhan Tanga dedi ki:

    Şu kafaya bak bunlar bize zorla bişey yaptıracaklar bunun içinde kaşıdıkça kaşıyorlar. Yaaa sabır yaaa sabır diye diye kayışları koparmaya az kaldı… Bu çeşitler ülkede Türkçü Turancıların varlığına kafalarına değirmen taşı inince mi fark edecek…

  2. Çok yazık ! dedi ki:

    Ali Bey kusura bakmayın ama doğruyu söyleyecek olursam ben sizi çok başarısız buluyorum, aynı şekilde düşündüğünü onlarca insandan da duyuyorum, eski başkanın sizi oraya emaneten oturttuğunu, stratejik olarak kendisinden daha etkisiz ve yön verebileceği birini oraya yerleştirdiğini, strateji icabı aranız bozuk gibi görünseniz de hala onun güdümünde olduğunuz konuşuluyor ve o hayati makamı hiç dolduramadığınızı asla dolduramayacağınızı düşünüyorlar. AK PARTİMİZ anketlere istatistiklere son derece önem veren bilimsel verilerle yön çizen hatta gerektiğinde hamle yapan bir parti. Dilerseniz Sinop’ta bağımsız kurumsal bir firmaya anket yaptıralım? Kendimizi şöyle bir objektif değerlendirmiş olalım. Halka vekillerimizi, il başkanlarımızı, il yöneticilerimizi, bürokratlarımızı soralım? Ama anketörlere asla müdahale etmeyelim sonuçları manüpüle etmeyelim, uygunsa genel merkez telefonla rastgele de arayabilir, isterseniz sonuçları gizli tutalım. Siz ilin o en önemli makamında oturduğunuz sürece değil ortalamayı geçmek, vekilimizin son derece sempatik, işbilir becerisine ve tüm olağan üstü gayretlerine rağmen sonuç kesinlikle ortalamadan çok alta düşeceğiz şeklinde bekleniyor maalesef, haklılar mı bekleyip göreceğiz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir