Bu kadarı da fazla artık!

938 Gösterim 23 Ağustos 2017 0:38

 

İHA’dan tekziplik haber hatası!

Usta gazeteci Mete Çağdaş’ın açıklamalarını Erbakan vakfı açıklamaları diye verdiler.

Sinop’un girişine konulan Yunanlı Diyojen heykelinin kaldırılması için yıllardır mücadele veren Mete Çağdaş, dün bu heykelin bulunduğu yerden kaldırılarak balatlar kilise kalıntısının bulunduğu yere götürülmesini istedikleri basın açıklamasını heykelin önünde yaptı.

Öz Sinoplular platformu (ÖSP) üye arkadaşları ile birlikte basın açıklaması yapan Mete Çağdaş’ın söylemlerini orada tek başına bulunan Erbakan vakfı başkanı İsmail Teziç söylemiş gibi yayımlayan İhlas Haber ajansı ( İHA) ise tam bir tekziplik hataya imzasını attı!

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Mete Çağdaş “  Koskoca haber ajansı bile beni çekememezlik hasetliği içerisinde Adımın geçmesinden korkuyorlar. Niye? Çünkü Mete Çağdaş’ın başarısı ortaya çıkmasın. Ama korkunun ecele faydası yok! İHA Mete Çağdaş gerçeğini görmemezlikten gelse de Mete Çağdaş gerçeği bu ülke de var.Ne yaparlarsa yapsınlar güneşi balçıkla sıvayamazlar.40 günlük değil 40 yıllık gazeteciyim.Ve sadece organik gazeteciyim.Genetiği bozulmamış gazeteciyim.Ve  bir kez daha şunu gördüm ki gerçekten bu ülke de gazetecilik liyakatsizlerin eline geçirilmiş ! ve hala  bir çok medya kuruluşunda FETÖ çöreklenmiş durumda! Bekleyip göreceğiz bakın medya ayağında kimlerin FETÖ bağlantılı olduğu yarın öbür gün ortaya çıkacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan boşuna” kimse benim adıma racon kesmesin “demedi ya bildiği bir şey var elbette.Benim de bildiğim bir şeyler var ki yazıp çiziyorum.Bu zamana kadar ne yazdım da neyi söyledim de doğrusu çıkmadı ortaya çıkıp söylesin biri bakalım.Ne diyorsam o!  Ben FETÖ’nün medya ayağında kripto yöneticilerin ve muhabirlerin  yerleşik olduğunu söylüyorum. sanki AK partinin yanında imiş gibi,Erdoğan taraftarı imiş gibi görünüp,aslında subliminal  mesajlar ile hükümete ve Cumhurbaşkanı’na büyük yaralar verecek haber ve yorumlara imza atıyorlar.İyice dikkat edilsin incelensinler ne kadar haklı olduğum yine ortaya çıkacaktır.”diyerekten,FETÖ’nün medya ayağındaki kripto elamanlarına  dikkat çekti.

 

 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir