" Bu da gitsin "denilip… | Halksesi.com | Sinop Haberleri ve Gündemin Merkezi
istanbul evden eve nakliyat

” Bu da gitsin “denilip…

1.484 Gösterim 22 Ağustos 2015 14:25

 

Memuru tarafından Ayağından vurulduktan sonra Sinop’tan Ordu iline tayin edilen eski milli eğitim il müdürü Şaban Karataş’ın, Çanakkale’de birlikte görev yaptığı ve Sinop’a geldikten sonra yanına aldırarak, Sinop il Milli eğitim müdür yardımcısı görevine getirdiği Kutlu Tekin Baş’ın da sicili bozuk çıktı!

Baş, Sinop’a gelmeden önce ilçe milli eğitim müdürü olarak görev yaptığı Çanakkale Gökçeada  da “ Görevini kötüye kullanmakiddiası ile soruşturma geçirmiş.

HALKSESİ. COM’un edindiği bilgilere göre Kutlu Tekin Baş “ İlçe genelinde okul müdürü olarak görev yapan kamu personeli hakkında kanunca doldurmakla yükümlü oldukları performans değerlendirme formlarını objektif olarak düzenlemediği, bu suretle okul müdürü kadrosunda bulunan kamu personelinin bu kadrolardan haksız yere ayrılmasına sebebiyet verdiği “iddiası ile soruşturma geçirmiş Gökçeada kaymakamı Muhittin Gürel’in soruşturma izni açılmasına müsaade verdiği Kutlu Tekin Baş, Sinop’ta da Milli eğitim camiasında aynı iddialar ile öne çıkan biri.BELGE 01

 

 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir