Bir tuhaf açıklama! | Halksesi.com | Sinop Haberleri ve Gündemin Merkezi
istanbul evden eve nakliyat

 

İYİ parti Sinop milletvekili birinci sıra adayı Ceyhan Demir,2 değil 1 vekile razı olduklarını açık açık beyan etti. Onu da şansa bıraktı!

Yerel bir gazeteyi ziyaretinde açıklamada bulunan İYİ parti adayı Demir, Sinop’ta seçim sonuçlarının 1-1 biteceğine inandıklarını söyledi. Sinop’’ta Cumhur ittifakı bir milletvekili çıkaracak, Millet ittifakı bir milletvekili çıkaracak. Biz millet ittifakı olarak takım ruhuyla hareket ediyoruz. Millet ittifakından çıkacak milletvekilini İYİ Parti, CHP’den bir oy fazla alırsa İYİ Parti çıkartır, CHP bir oy fazla alırsa CHP bir milletvekili çıkartır. Sonuçta Millet ittifakının bir milletvekili buradan meclise gider” diye konuştu.

Demir’in haberini okuyan Sinoplular ise “ Bu nasıl milletvekili adayı kendine güveni yok.Peşinen 1-1 kabul etmiş biri.Yani kendisinin bile milletvekili çıkmasını ittifak yapacakları parti den fazla alacakları oya endekslemiş açıklamasından da anlaşılıyor ki rakibi AKP değil CHP gibi görülüyor.”diyerek,İYİ parti Milletvekili adayı Ceyhan Demir’in bu açıklamasını “ Bir tuhaf açıklama “olarak gördüklerini belirttiler

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ :

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir